За хотел-Хотел Кралската Фиренца, Кишињев

Ви посакуваме добредојде во Нашиот Хотел Со четири ѕвезди Кралската Фиренца . Нашиот хотел се наоѓа во кишињев, во прекрасен Парк со езера, на 15 минути од аеродромот и на 5 минути од центарот на градот. Карактеристики: 13 удобни соби со панорамски поглед на Паркот и градот. Во нашиот комплекс има летна тераса и голем надворешен базен. Ние можеме да обезбедиме услуги На банкет сали, конгресна сала. И што е најважно, постојано одлична услуга и пријатна домашна атмосфера. Нашиот Консиерж ќе ви помогне да ги решите Сите ваши потреби за удобен престој во нашиот хотел. Хотелот ужива привилегирана локација во Парк "ДОЛИНА НА РОЗИ" кој има тивок, мирен одмор, слушајќи ја песната на птиците. Авторскиот дизајн на секоја соба, удобната атмосфера и индивидуалната услуга ќе Го направат вашиот престој навистина удобен. Безбедноста во хотелот е обезбедена со електронски мониторинг и видео надзор. Во текот на хотелот нуди бесплатен WI-fi.

Сместувања

Ова се општи хотелски правила и тие можат да варираат во зависност од типот на собата. Ве молиме проверете го описот на собата

Пријавување 14:00
Одјавување 12:00
Откажување на резервација

Откажувањето на резервацијата е бесплатно еден ден пред пријавувањето

Дополнителни гости во соба

Дозволени се дополнителни гости 

Миленичиња

Домашни миленици се дозволени 

Прифатени кредитни картички

Кредитните картички се прифаќаат

Правила и Услови

Постапката за резервација е апсолутно безбедна. Сите personal податоци се шифрирани и ќе бидат обработени безбедно. Вашите personal податоци ќе се користат само за вашата резервација.