Ние ви нудиме

Удобности

 • Wi-Fi
 • сателитска телевизија
 • средства за хигиена
 • тоалетна шоља
 • пешкири за капење
 • козметички производи
 • мијалник
 • папучи
 • бањарка
 • прибор за бања
 • када или туш кабина
 • туш
 • заедничка бања
 • подно греење
 • клима уред
 • систем за контрола на климата
 • фен
 • ламба
 • фрижидер
 • вага
 • столна ламба
 • безбедносен систем
 • хипоалергично постелнина
 • «King size» кревет
 • ортопедски душек
 • место за багаж
 • огледало
 • фотелја
 • биро
 • столчиња
 • закачалки
 • фотелји
 • масичка за кафе
 • гарнитура
 • високи тавани
 • централен систем за климатизација
 • тепих
 • минибар
 • собна услуга
 • весник
 • чајник
 • звучно изолирана соба
 • мени за избор на перници
 • греење
 • сеф
 • сервис за чај
 • стол
 • ноќна маса
 • гардеробер со лизгачки врати
 • кабловска телевизија
 • телевизор со рамен екран
 • мини-фрижидер
 • поглед кон парк
 • тепих
 • соба за непушачи
 • мрежа за комарци
 • вода за пиење
 • чаши
 • област за чај
 • брачен кревет
 • хидромасажна бања
 • хидромасажен туш
 • тросед
 • два дупли кревети
 • поглед кон градина
 • комода
 • прибор за пишување
 • масичка за кафе
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>