Хотел Ројал Фиренца, Кишињев

Ви посакуваме добредојде во Нашиот Хотел Со четири ѕвезди Кралската Фиренца . Нашиот хотел се наоѓа во кишињев, во прекрасен Парк со езера, на 15 минути од аеродромот и на 5 минути од центарот на градот. Карактеристики: 13 удобни соби со панорамски поглед на Паркот и градот. Во нашиот комплекс има летна тераса и голем надворешен базен. Ние можеме да обезбедиме услуги На банкет сали, конгресна сала. И што е најважно, постојано одлична услуга и при... Повеќе

Соби

Специјални понуди

Услуги

Фото галерија